Anabolika

Anabolika pro moderní kulturistiku a fitness

Pokud se věnujete výkonnostním sportům, potřebujete vyjma správně složeného jídelníčku také kvalitní potravinové doplňky. Zlepší vaši výkonnost nebo vám zajistí dokonalou regeneraci po aktuálním fyzickém výkonu. Sportovci, kteří usilují o nárůst a udržení svalové hmoty, mohou využít anabolizující doplňky sportovní výživy, které jsou u nás legální.

Anabolické suplementy nejen pro sportovce

V našem e-shopu vám nabízíme pestrý sortiment suplementů, mezi které patří také anabolika na svaly. Je třeba zdůraznit, že anaboliky jsou myšleny látky s anabolickým účinkem, nikoliv anabolické steroidy se škodlivými účinky. Chcete-li mít pořádné svaly, užívejte jako speciální doplněk stravy například Mega Tribulus, nehormonální přípravek ve formě kapslí. Zejména mužům starším 30 let pomůže udržet přirozenou hladinu testosteronu, a to jak ve všech odvětvích fyzicky náročného sportu, tak v běžném životě.

Anabolické steroidy mají tendenci tělo zavodnit, snižují endogenní produkci testosteronu, která se už nikdy nevrátí do původních hodnot. A toxicitě a androgenních účincích nemluvě. Chcete přibrat 10kg vody a poté o téměř vše přijít, nebo raději zvolíte přírodní anabolika, díky nimž dosáhnete sice menších, zato trvalejších přírůstků?

Anabolika pro rychlejší regeneraci po tréninku

K nejvyhledávanějším produktům se řadí potravinový doplněk NO MAXX with Caffeine. Jedná se o anabolika v kapslích, která mají díky přidanému kofeinu ještě větší účinek a zabraňují případné únavě během intenzivního tréninku. Přípravek s dávkováním 2x denně dvě tobolky příznivě působí na vytrvalost, a zároveň pozitivně ovlivňuje nárůst čisté svalové hmoty a růst síly. Muži u přípravku NO MAXX with Caffeine oceňují také významný vliv na sexuální apetit.

Přírodní anabolika jsou známá po staletí

V našem sortimentu jsou k dostání výhradně legální anabolika, včetně přípravků ověřených už po staletí. Například ve starověkem Řecku, Indii a také Africe se k omlazení těla používaly přípravky shodné s dnešním doplňkem stravy, jakým je Tribulus MAXX 1000 (celkem 60 tablet). Obsahuje vysokou hladinu „rostlinných anabolik“ a v dnešní době si jeho spolehlivé účinky oblíbili nejen vrcholoví, ale i rekreační sportovci.

Tribulus Terrestris je znám též jako kotvičník zemský a jedná se všeobecně spolu s přípravkem HMB a Macca o nejlepší přírodní anabolizér, který pomohl po stránce zvýšení objemu a síly již mnoha sportovcům - a nejen ve sportu, ale i v běžném životě.