BONUSPROGRAM

Nakupujete suplementy často? Chcete nakupovat za nejlepší možné ceny? Tak v tom případě jste na suplementy.cz správně. Náš věrnostní program Vám totiž nabízí slevy, které začínají ihned po registraci. Jediná podmínka pro uplatnění slevy je registrace v našem obchodě, nic jiného pro to nemusíte udělat. Ihned po registraci nakupujete se slevou 3 % (tato sleva platí při nákupu nad 100 Kč - bez dopravy) a na všechny další nákupy. Nákupem u nás se můžete dopracovat až na slevu 7 % na veškerý sortiment a to už není k zahození, nemyslíte? :-)

Podívejme se jak to přesně funguje...

Registrovaný uživatel:

3 % ihned po registraci - sleva 3 % na veškerý sortiment pro všechny následující nákupy

5 % pokud jste náš věrný zákazník a v celkovém součtu překonáte počet dvou Vašich dosavadních objednávek, získáváte trvalou slevu ve výši 5 % na veškerý sortiment 

7 % naši nejvěrnější, kteří v celkovém součtu min. dvou dosavadních objednávek překonají částku 10.000 Kč, získají trvalou slevu ve výši 7 % na veškerý sortiment

Podmínky pro uplatnění slevy:

Jedinou podmínkou pro uplatnění slevy je registrace v našem obchodě, tedy vyplnění povinných polí vyžadovaných pro registraci. Po této registraci se sleva načítá automaticky - je ovšem důležité nakupovat pokaždé z jednoho účtu (jedny přihlašovací údaje).

a dobré na tom je, že Vaše ceny za které nakupujete se zobrazí automaticky po přihlášení na Váš účet.

Výhody registrace

  • nemusíte opakovaně vyplňovat své údaje při každé objednávce
  • máte přehled o všech svých nákupech
  • budeme Vás informovat o novinkách, akčních nabídkách a soutěžích - nemusíte mít strach, nebudeme Vás spamovat, zasíláme pouze informace, o kterých si myslíme, že by pro Vás mohli být užitečné - z toho odběru je možné se kdykoliv odhlásit.
  • sbírání slev ihned po registraci
  • slevové kupony