Proteinové nápoje

Proteiny pro nárůst svalů

Sportujete a potřebujete nabírat nebo udržovat svalovou hmotu? Zařaďte do vaší fitness výživy proteiny, které vykonávají klíčové funkce ve všech tělesných buňkách. Bílkoviny jsou nezbytně nutné pro tvorbu svalových vláken, krevní plazmy, enzymů, hormonů apod. Veškerou sportovní výživu, včetně proteinových suplementů, najdete v bohatém sortimentu našeho e-shopu.

Proteinové nápoje s 60% až 85% bílkovin

Pokud se věnujete intenzivnímu tréninku zaměřenému na zvětšení objemu svalstva, neváhejte do svého fitness jídelníčku zařadit proteiny na růst svalů. Proteinové nápoje a koktejly také výrazně napomáhají kvalitnější regeneraci svalových vláken. Bílkovinové koncentráty nezbytné pro získání svalové hmoty je nejvhodnější užívat ihned po tréninku, do půlhodiny až 60 minut. Pokud často cestujete, balení proteinových nápojů a dalších doplňků se vám pohodlně vejde do cestovní tašky a bude vám kdykoliv k dispozici.

Po tréninku je důležité doplnit glykogen do svalové tkáně pomocí gaineru, po 60ti min. pak následuje proteinový nápoj, ideální s vyšším procentem bílkovin a rychlou vstřebatelností. Na noc se pak používají zejména casein proteinové nápoje - kasein je mléčná bílkovina, kterou tělo zpracovává složitěji a je náročnější na trávení a tráví se pomalu, tudíž na noc ideální volit právě nápoje s kaseinem.

Hovězí bílkovina s vysokým obsahem důležitých minerálů

Kdo se pravidelně věnuje kulturistice nebo posilování, dobře ví, že svaly je potřeba nejen vytvořit, ale také udržet! K růstu a udržení svalové hmoty je vhodné sáhnout po výživovém doplňku, jakým je Anabolic Monster Beef, který z 90 % tvoří hovězí proteinový izolát. Důležité je zmínit, že hovězí bílkoviny jsou jedním z nejkvalitnějších zdrojů proteinů. Přípravek, který vám doporučujeme, je dokonale rozpustný (ve vodě nebo v nízkotučném mléce) a obsahuje zanedbatelné množství tuků a sacharidů. Jako zvláštní výživa je vhodný pro sportovce, nelze podávat dětem a těhotným nebo kojícím ženám.

Proteinový koktejl, který máte ihned po ruce

Pokud v dnešní hektické době svádíte boj s časem a někdy nemáte tu možnost si namíchat proteinové nápoje a koktejly, máme pro vás kvalitní zdroje bílkovin v koncentrované tekuté formě. Doporučit vám můžeme například výživový doplněk HydRush Liquid – Amix. Jedna ampulka obsahuje 45 g bílkovin (0 % tuku a 0 % cukru) a doporučená denní dávka jsou 1 až 2 ampule. Budete-li potřebovat důležité bílkoviny, namíchaný koktejl HydRush Liquid – Amix budete mít okamžitě po ruce.