Sacharidové nápoje - GAINERY

Gainery pro kulturisty, silové sportovce i lezce

Aktivním sportovcům nestačí přísun potřebných živin z běžného jídelníčku. Jejich tělo ještě potřebuje vhodné doplňky stravy určené například ke zlepšení sportovního výkonu, nárůstu svalů nebo regeneraci svalové tkáně. Kdo se věnuje kulturistice nebo posilování a intenzivně pracuje na zvětšení objemu svalové hmoty, měl by sáhnout po suplementech, jako jsou proteiny nebo gainery.

Sacharido-proteinové koncentráty k dosažení správné váhy

Na optimální tělesné hmotnosti pracují nejen sportovci, ale také běžná populace, pro niž jsou fitness doplňky typu gainery také vhodné. Kdo se touží zbavit vyhublého těla bez známky opravdových svalů, může si v našem e-shopu, specializovaném na suplementy, pořídit vyzkoušený potravinový doplněk Animostar Sweet whey. Obsahuje spektrum bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Obsažený hořčík pomáhá perfektně mírnit projevy únavy, proto si přípravek se sladidlem zařazují do své výbavy i lezci a další sportovci.

Gainery vhodné pro regeneraci těla po tréninku

Pokud ze sebe při posilování, cvičení nebo namáhavém sportovním výkonu vydáte téměř všechnu energii, musí ji tělo zase dostat zpátky. K regeneraci organismu využijte kvalitní gainer, Maxi Gant Mass. Tento osvědčený výrobek, určený k přípravě koktejlů, je bohatý na sacharidy, bílkoviny a další anabolizující látky. Komplex obsažených vitamínů dokonale urychluje regeneraci po tréninku a zlepšuje zdatnost. V závislosti na typu fyzické aktivity lze přípravek konzumovat 2 až 3x denně.

Sacharidový nápoj konzumujeme ihned po tréninku - potřebujeme doplnit zásoby glykogenu ve svalech a dodat tělu energii, kterou jsme vydali během tréninku. Zhruba po 60ti minutách následuje proteinový nápoj, díky němuž dodáme lehce vstřebatelný protein, který naše svaly potřebují k budování objemu.

 

Speciální přípravky pro vytrvalostní sporty

V naší bohaté nabídce suplementů pro aktivní či rekreační sportovce máme připraveny i speciální sacharidové výrobky. Vytrvalostním sportovcům, kteří chtějí patřit k absolutní špičce, doporučujeme přípravek The Edge, energetický a regenerační nápoj sestavený na základě nejnovějších vědeckých poznatků. K přípravě tohoto fitness nápoje stačí rozmíchat 25 g přípravku (1,5 odměrky) v 330 ml vody. Dávkovat lze před sportovní aktivitou, během ní i po fyzickém výkonu.