! BLACK FRIDAY ! DOPRAVA ZDARMA OD 1000,- Kč PŘES ALZABOXY

TWISTO

JAK FUNGUJE TWISTO

 

Twisto.cz je pohodlná možnost, jak nakoupit v našem eshopu, aniž byste za něj museli ihned zaplatit.

Objednáte jednoduše na jeden klik a za zboží zaplatíte až během 14 dnů, následujících po jeho doručení.

První nákup můžete realizovat bez registrace až do výše 5 000 Kč.

V případě, že si založíte Twisto účet, získáte možnost nakupovat s limitem až do výše 25 000 Kč.

 

 

 

ZBOŽÍ IHNED – PLATÍTE ZA 14 DNÍ.

 

Jedním kliknutím objednáte

 

Zboží si doma prohlédnete

 

Zaplatíte až za 14 dní

Bankovním převodem, kartou online nebo hotově

 

 logo

 

 

Platba „Twisto“ je poskytována společností Twisto payments a.s., IČ: 01615165, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19085, se sídlem na adrese Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 na základě Twisto faktury postoupením pohledávky na úhradu platby s prodlouženou splatností společnosti Twisto payments a.s., a to za podmínek uvedených ve „Všeobecných obchodních podmínkách pro zákazníky služby „TWISTO “.

 

V případě, že Kupující využije službu „Twisto“ zprostředkovanou Prodávajícím a poskytovanou ze strany Twisto payments a.s., je Kupující povinen uhradit platbu (tj. celkovou kupní cenu a náklady na dopravu zboží) do 14 dnů ode dne doručení zboží.

 

K uzavření kupní smlouvy dojde vyplněním objednávky ze strany Kupujícího, akceptací objednávky ze strany Prodávajícího (písemným potvrzením elektronickou poštou) a úhradou objednaného zboží Kupujícím nebo využitím služby „Twisto“.

 

Kupující souhlasí s tím, že vybráním služby Twisto v nákupním košíku Obchodníka a po následném schválení platby Twistem, akceptuje „Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby „TWISTO “.